• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kolczyki srebro, polecicie online ?

kolczyki srebro, polecicie online ?

Mam pytanie. Czy kolczyki srebro rdzewieją, czy zmieniają swój kolor? Chce kupić srebrne kolczyki siostrze na urodziny i nie wiem, czy to dobry pomysł.

PucH2

Posty: 5

 
Jeśli szukacie internetowej hurtowni biżuterii to polecam wam tylko tę https://hurt.falana.pl. Posiadają bardzo duży wybór, ceny nie są wygórowane. Próby każdej biżuterii to 925. Znalazłam u nich kilkanaście fajnych modeli i stale zamawiam tylko u nich.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Wydaję mi się, iż do swojego sklepu to potrzebujesz biżuterie srebra hurt. To u nich pozyskasz niskie ceny za produkty faktycznie dobrej jakości.

Black_Riot

Posty: 15

 
Ja wyszukałam fajną hurtownie biżuterii i u nich dało się zrobić zakupy detaliczne. Posiadali srebro próby 925, więc wydaję mi się, iż jakościowo jest to dobry produkt.

AdamDzii

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że do swojego sklepu to potrzebujesz biżuterie srebra hurt. To u nich dostaniesz niskie ceny za produkty naprawdę dobrej jakości.

khazdul

Posty: 5

 
Ja natomiast odnalazłam hurtownie biżuterii i u nich dało się wykonać zakupy detaliczne. Zakupiłam kilka par kolczyków, naszyjnik i bransoletkę. Było to srebro próby 925.

pawel253

Posty: 4

 
Niesłychanie dużo interesujących ofert odszukasz przez internet. Biżuteria srebrna w hurtowni potrafi mieć niesłychanie atrakcyjną cenę. Pamiętaj, żeby do swojego sklepu wprowadzać tylko porządnej jakości produkty.

Nikuś23

Posty: 4

 
Jeżeli szukasz oryginalnego pierścionka to zajrzyj do internetowej hurtowni biżuterii. Wybór w takich hurtowniach jest niezwykle znaczny, można wybrać niezłe perełki.

E-GOista

Posty: 15