• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

e-korepetycje niemiecki poznań, szukam

e-korepetycje niemiecki poznań, szukam

Znacie kogoś, kto udziela korepetycji z matematyki w Poznaniu na poziomie zaawansowanym? Mogę do takiej osoby dojechać, lecz może również przyjechać do mnie. Gdyby była szansa prowadzenia lekcji zdalnie to byłoby super.

HalskiPol

Posty: 1

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

stopiw7

Posty: 13

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

roudee

Posty: 4

 
Niesłychanie mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bowiem wiele się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, natomiast jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje poprzez Internet.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

dertusew

Posty: 9

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

Babelekk

Posty: 21

 
Nie miałem czasu zbyt dużo, wobec tego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to niezmiernie w nauce.

Dymek45

Posty: 6

 
Jakiś czas temu miałem kłopoty z hiszpańskim, natomiast byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwyczajne korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już rzeczywiście niezmiernie dobrze. Sam byłem zaskoczony jak sporo dają takie korepetycje.

Yhajuse

Posty: 2