• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

dzierżawa kserokopiarek, jaka firma?

dzierżawa kserokopiarek, jaka firma?

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad tym czy dzierżawa kserokopiarek to opłacalne rozwiązanie? Prosiłbym, aby wypowiedział się ktoś, kto korzysta lub korzystał z takiej usługi.

hihiotek

Posty: 5

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, od której firmy zakupić kserokopiarki. Nie ukrywam, iż zamierzamy dokonać większego zamówienia, a w związku z tym liczę na satysfakcjonująco wysoki rabat. Postaram się wkrótce napisać, kto zaproponował najlepszą cenę w Warszawie.

Alek34

Posty: 20

 
Kupując kserokopiarki warszawa bardzo często starałem zagwarantować sobie bezpłatny serwis przez satysfakcjonująco długi okres czasu. Niektóre firmy szły mi na rękę w tym zakresie, choć kupowane urządzenia były dosyć bezawaryjne.

frotka90

Posty: 26

 
Uważam, że dzierżawę kserokopiarek na najlepszych warunkach będzie w stanie zagwarantować Wam firma bilt polska. Przynajmniej tak było w moim przypadku i mam niesłychanie pozytywne wrażenia wynikające z dotychczasowej współpracy z nimi.

Marlenka33

Posty: 4

 
Nie miałem pieniędzy na urządzenia biurowe, więc zainteresowała mnie dzierżawa kserokopiarek. Nie rozczarowałem się, bowiem propozycja pewnego przedsiębiorstwa z tej branży przypadła mi do gustu. Mogę dać Wam namiary na priv :)

12erBis

Posty: 11

 
Moja firma stale się rozwija, więc postanowiłem niedawno o zakupie kserokopiarki. Powiem szczerze, iż to sprzęt, jakiego najwyraźniej mi brakowało. Polecam!

dukonek6

Posty: 10

 
Nie oszczędzałem, gdy kupowałem kserokopiarki do mojego przedsiębiorstwa. Okazuje się, iż to było niezmiernie rozsądne rozwiązanie. Kolega za kluczowe uznał kryterium cenowe. Teraz musi regularnie wzywać serwis, bowiem jego urządzenia biurowe wiecznie płatają figle...

alimabii

Posty: 15