• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kuchnie na wymiar, polecicie ?

kuchnie na wymiar, polecicie ?

Kocham styl skandynawski i chce zamówić kuchnie na wymiar właśnie w tym klimacie. Poszukuję firmy, jaka się tego podejmie.

Dosti

Posty: 1

 
Duży wybór kuchni na wymiar znajdziemy w internecie. Warto jednak sprawdzać czy firma naprawdę się na tym zna i czy stosuje najlepszej klasy materiały do produkcji.

namok

Posty: 4

 
Mnie tez się podoba styl skandynawski. Lubię drewno, wobec tego jeśli będę teraz zmieniać kuchnie to na pewno w takim stylu. Nawet, jeśli koszt będzie wysoki to mnie to nie interesuje. Liczy się efekt. Przecież kuchnię na wymiar robimy na długie lata i nie ma, co patrzeć na koszty.

Klara323

Posty: 4

 
Kuchnia góralska jest super, natomiast do nowoczesnego wnętrza raczej nie pasuje. Znajomy ma kuchnie w stylu pop i jest niezwykle zadowolony. Wszystko jest wówczas na połysk. Wygląda to naprawdę nowocześnie, natomiast jednocześnie wydaje się tworzyć ciepły klimat.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Zamawiałem nowoczesne kuchnie na wymiar w jednej z profesjonalnych firm. Wiedzą, co jest modne, dlatego mogą doradzić, na co warto wydać pieniądze. Moja wiedza też była tutaj praktycznie zerowa, a dałem radę.

Menene

Posty: 3

 
Zawsze mi się angielskie kuchnie na wymiar podobały. Niestety nie mam w bloku miejsca. To musi być więcej przestrzeni, bo wtedy całość prezentuje się o wiele lepiej. Może, kiedy uda mi się postawić albo kupić dom. Wtedy pierwsze, co zrobię to zgłoszę się do firmy, która przygotowuje nowoczesne projekty kuchni.

jajosz12

Posty: 14

 
Znaczny wybór kuchni na wymiar znajdziemy w internecie. Pożądane byłoby jednak sprawdzać czy firma faktycznie się na tym zna i czy stosuje perfekcyjnej klasy materiały do produkcji.

Black_Riot

Posty: 3

 
Mam starą kuchnie, wobec tego mnie się podobają praktycznie wszystkie modele. Każdy jest lepszy od mojego. Muszę zebrać się i zamówić kuchnie. Nie wiem ile może mnie kosztować, natomiast myślę, że ceny teraz mocno poszły do góry. Na szczęście takie kuchnie zamawia się na dużo lat i to każdemu zamawiającemu się niezwykle opłaca.

1adversary

Posty: 3

 
Najlepiej jest przejrzeć sobie różne modele kuchni od tych klasycznych jak angielska czy prowansalska po te współczesne jak industrialna. Wówczas wyrabiamy sobie zdanie na ten temat i wiemy, co zamówić dla siebie.

dabuchus56

Posty: 11

 
Zamawialiśmy kuchnie pod wymiar na stronie https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Firma ma super ofertę. Znajomi też u nich zamawiali. Oni bardziej stawiają na klasykę, zatem wybrali kuchnie angielską, a my na nowoczesność i kuchnie industrialną.

TomekK

Posty: 2