• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

sklep ogrodniczy online, polecicie ?

sklep ogrodniczy online, polecicie ?

Nie wiem czy kupować dużego świerka czy może jednak zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeżeli się nie ma zbyt dużego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

jajosz12

Posty: 1

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, ale wiem, że można wszystko zamówić. Znajomy miał możliwość zamówienia nawet bardzo dużych drzewek do ogrodu.

labuh

Posty: 3

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

Cybooor

Posty: 5

 
Na początku zanim cokolwiek zaczniemy kupować to trzeba będzie zrobić sobie plan. Pamiętajmy, że iglaki mają inne wymagania i liściaste mają inne. Połączenie jednego i drugiego nie zawsze jest możliwe. Chcemy żeby ogród był piękny? W takim razie trzeba znaleźć czas na dopasowanie wszystkich roślin.

Snaco

Posty: 5

 
Kupiłem cyprysika sadzonki w sklepie https://www.podlewane.pl/pl/p/Cyprysik-tepoluskowy-Gitte-Pa-C10/6821. Mnie ta roślina idealnie pasuje do całości. Kupiłem jednego i jest centralnie posadzony. Przyjął się bez żadnych problemów. Stworzyłem mu odpowiednie warunki i dałem nawozów. Polecam wszystkim ten sklep.

Grabow12

Posty: 4

 
Mamy świerki rydal i rosną bez problemów. Pożądane byłoby zamówić sobie takie sadzonki w sklepie ogrodniczym, który ma świeże rośliny, albowiem wtedy na pewno wyrosną.

serumP007

Posty: 8

 
Roślin jest rzeczywiście ogromna liczba. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, bowiem można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest konieczne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, natomiast również o różnego rodzaju akcesoria.

Antekkk

Posty: 2

 
Mam cyprysika sadzonkę ze sklepu www i wszystko jest w porządku. Roślina się przyjęła i dzięki opisowi wiedziałem, jakie stworzyć jej warunki. Jestem zadowolony z tego, bo w niskich cenach były wtedy dostępne cyprysy. Kupiłem ich kilka i z żadnych z nich nie mam obecnie żadnego problemu. Polecam takie zakupy.

sgemino

Posty: 8

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

michalikkk

Posty: 2