• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ile mam czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu, proszę o pomoc

ile mam czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu, proszę o pomoc

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, bo nigdy uprzednio tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, bo dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

edmundzik

Posty: 1

 
Nic się nie zmieniło, bowiem liczba czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w poniektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są niezwykle olbrzymie, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

Trener

Posty: 4

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, albowiem robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, iż jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Jacek1812

Posty: 4

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo duże, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

Alimer56

Posty: 13

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, ale może się coś zmieniło? Wiem, że ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a później przez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, ale lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

Nikuś23

Posty: 3

 
Od mnóstwo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Nie ulega wątpliwości mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, natomiast i chęci, wobec tego tak się dzieje.

lamusek

Posty: 6

 
W internecie sprawdźcie ile macie czasu na zgłoszenie zbycia pojazdu. Z tego, co wiem to trzydzieści dni, niemniej jednak może się coś zmieniło? Wiem, iż ze zgłoszeniem było trzydzieści dni, a potem poprzez pandemie było to sto osiemdziesiąt dni. Teraz chyba znowu jest trzydzieści, niemniej jednak lepiej sprawdzić to wszystko na bieżąco.

benia

Posty: 2

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

labuh

Posty: 6

 
W łatwy sposób można zbadać ile macie czasu na rejestracje pojazdu, bowiem na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę kupna i już.

090913123

Posty: 2

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

edyta123

Posty: 16