• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kalkulator BMI, poszukuję

kalkulator BMI, poszukuję

Dzień dobry, ostatnio zacząłem wiele biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy dobre tętno ma wpływ na bieganie? Jak zbadać tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

alidodo55

Posty: 1

 
Kiedy na dworze jest smog, przeważnie unikam wówczas biegania. Jakość powietrza niesłychanie wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

gregBard

Posty: 2

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

ignacyy

Posty: 15

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

Jumer45

Posty: 4

 
Kalkulator BMI służy do tego, byś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on bardzo dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W łatwy sposób można to obliczyć.

muzycznyG

Posty: 12

 
Jakość powietrza wpływa na intensywność naszego biegania. Podczas ogromnego smogu mnóstwo zanieczyszczeń może przedostawać się do naszego organizmu, co bardzo źle wpływa na nasze zdrowie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Kalkulator BMI pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja masa ciała jest prawidłowa. Może się okazać, że masz niedowagę lub nadwagę i wtedy trzeba skontaktować się ze swoim lekarzem.

Hunka

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o kalkulator BMI to odnajdziesz go właśnie na tej stronie inertentowej https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI. Strona jest właśnie stworzona dla ludzi, jakie uprawiają sport. Można na niej znaleźć również inne kalkulatory, a zarówno znaczące informacje na temat biegania.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Kalkulator biegowy z reguły sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

TomekK

Posty: 2

 
Należałoby sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Zatem na sporo stronach możesz znaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać idealne tętno.

Sewerynus

Posty: 8