• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wynajem auta do ślubu, gdzie szukać ?

wynajem auta do ślubu, gdzie szukać ?

Dzień dobry. Którego wynagrodzenia może oczekiwać solidny DJ na wesele, który będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom? Z góry niezmiernie dziękuję za pomoc.

dertus45

Posty: 6

 
Wydaje mi się, że DJ na wesele to niezmiernie dobry pomysł. Nie musicie się martwić o jego możliwości wokalne, a jedynie gust muzyczny, który winien dostosować do Waszych indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam.

irek1981

Posty: 20

 
Zainteresujcie się tym czy w Waszej okolicy działa konsultant weselny, albowiem uważam, iż to zawód, który ma dużą przyszłość. Coraz wiecej par decyduje się na to, aby skorzystać z usług przedstawiciela tej profesji, albowiem przerasta je ogrom kwestii organizacyjnych, jakie pozostają “do ogarnięcia”.

ZetMichał

Posty: 4

 
Z własnego doświadczenia pragnę zaznaczyć, że konsultant weselny wbrew pozorom nie pobiera ponadprzeciętnie wysokiego wynagrodzenia. Mało tego był w stanie znaleźć dla nas nieco oszczędności na niepotrzebnych wydatkach.

messi32

Posty: 9

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o jakim marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było pożądane byłoby :)))

mati

Posty: 13

 
Namiary na firmę, w jakiej zamówiłem ozdoby na wesele odszukałem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, iż również Wy powinniście znaleźć ozdoby, jakie sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

ATos54

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, jakie wykonują doświadczone cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić niespory tort, który będzie kosztował Was 30-60 pln w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

irek1981

Posty: 11

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Nieraz wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

szymon2626

Posty: 15