• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

ale szok mam juz rok, szukam !

ale szok mam juz rok, szukam !

Zastanawiam się nad zamówieniem body dla dziecka z napisem, niemniej jednak szok mam już rok i teraz moje pytanie. Znacie jakiś sklep internetowy, który taki nadruk wykona dla mnie? Chodzi mi o wysoką, jakość i najlepsze materiały.

33-odwaga

Posty: 1

 
Zamówiłam przez Internet body i napis, ale szok mam już rok i jest super. Mnie naprawdę się to podoba. Małej nie wiem czy się podoba, bo jeszcze tego nie rozumie, ale jak dorośnie to będzie miała super pamiątkę. Polecam, bo cena za takie body była naprawdę bardzo przystępna, dlatego opłacało się je zamawiać.

3czex

Posty: 11

 
Mnie najbardziej spodobał się napis będę starszą siostrą i go zamówiłam. Jest to naprawdę bardzo oryginalny prezent dla malucha. Jeśli będziemy o takie body dbać o wytrzymają długie lata. Wtedy, kiedy dziecko będzie starsze będzie mogło zobaczyć coś tak oryginalnego.

namok 

Posty: 6

 
Najlepiej odwiedzić internetowy sklep z bodami na roczek i wtedy przekonamy się, co z tego nam się podoba. Można wtedy bardzo szybko złożyć zamówienie.

anex

Posty: 4

 
Zamówiłam ostatnio body dziecięce w sklepie https://blackparrot.pl/body-dzieciece-z-nadrukiem i jestem niesłychanie zadowolona. Wybrałam akurat imię swojego dziecka z tyłu i prezentuje się to faktycznie niesłychanie, niemniej jednak to niesłychanie oryginalnie.

Marioleczka

Posty: 4

 
Wybór kompletów na roczek jest bardzo znaczny. To oznacza, że można będzie dopasować wszystko, czego szukamy dla siebie i swojego dziecka. Wystarczy dobrze szukać.

Black_Riot

Posty: 6

 
Pomysłów na napisy jest wiele, dlatego wszystko trzeba sprawdzić w sklepie internetowym. Z tego, co wiem to oni w ciągu dwóch może trzech dni są w stanie taki dowolny napis zrobić. Może to być jakieś oryginalne hasło, ale może to być również imię, dlatego trzeba się nad tym zastanowić, a wybierzemy to, co najciekawsze dla nas.

masz45

Posty: 4

 
Mam kilka par takich bodów dziecięcych i każde ma inny napis. Mnie się to bardzo podoba, dlatego wybierałam coś oryginalnego. Bawełna, która jest użyta do produkcji bodów jest bezpieczna dla zdrowia, a to jest bardzo ważne. Ważniejsze niż niskie ceny.

CHatka-eKo

Posty: 4